FinTech&InsurTech – Kongres w Warszawie z udziałem DFCM

Jako partner FinTech&InsurTech Digital Congress mieliśmy dzisiaj przyjemność inaugurować to coroczne wydarzenie będące elitarnym forum wymiany myśli w obszarze rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego oraz kluczową pozycją na mapie branżowych eventów. Keynote Speech naszego CEO Jarosława Dąbrowskiego spojrzał holistycznie na wygląd świata po pandemii oraz kluczowe trendy w branżach FinTech&InsureTech.

Polska gospodarka jedną z najsłabiej dotkniętych koronawirusem w Europie.

Zdaniem unijnych ekspertów polska gospodarka będzie najmniej dotkniętą gospodarką skutkami epidemii koronawirusa w Europie. Po spadku PKB w 2020, przewiduje się powrót na ścieżkę wzrostu, w kolejnym roku.

MCI.EuroVentures sprzedaje funduszowi TA Associates część udziałów w Netrisk.hu

WARSZAWA, BUDAPESZT, 8 stycznia 2020 r. – MCI.EuroVentures sprzedaje część udziałów w Netrisk.hu (lider ubezpieczeń online na Węgrzech) za 235 mln PLN globalnemu funduszowi inwestycyjnemu TA Associates. W wyniku transakcji, Fundusz MCI już teraz zrealizował zwrot z inwestycji na poziomie 3,0x CoC i 73% IRR, pozostawiając sobie możliwość na poprawienie tych zwrotów w przyszłości.

Zakończone projekty i transakcje inwestycyjne

Milionów Euro zaaranżowanego kapitału

Klientów i partnerów

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania związane z naszą firmą lub usługami, które świadczymy, zapraszamy do kontaktu.

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

linkedin.com/in/jdabrowski1

j.dabrowski@dfcm.eu

pl_PL
en_GB pl_PL