Aktualności i analizy

Londyńska Giełda, czerwiec 2016, LONDYN - W czerwcu, Pan Prezes Jarosław Dąbrowski brał udział w spotkaniach na Londyńskiej Giełdzie, na których omawiane były możliwości notowania polskich spółek na LSE, w tym na rynku AIM (Alternative Investment Market).

więcej >>
 
www.dfcm.eu
Kompetencje i doświadczenie wsparte kompleksowymi analizami

Do realizacji projektów wykorzystujemy nasze kompetencje globalne oraz know-how doradczy, wsparte solidnymi, kompleksowymi analizami rynkowymi. Naszym celem jest wdrażanie efektywnych rozwiązań oraz realizacja transakcji przy jak największym ograniczeniu ryzyka klienta. Efektem takiego podejścia jest szybsze realizacja założeń inwestycyjnych, co przekłada się na zwiększenie wartości firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z przeprowadzonymi w ramach DFCM projektami analitycznymi.

Downloads:
   DFCM Corporate Presentation    CEE Macroeconomic Review
   DFCM Private Equity    DFCM Prezentacja na 10-lecie EXTOR GROUP
AKTUALNOŚCI I ANALIZY - ARCHIWUM

DFCM jako doradca finansowy spółki EXTOR SA pośredniczył w sprzedaży 100 % udziałów spółki na rzecz TMF Group. Więcej informacji znajduje się pod linkiem podanym poniżej:


http://extor.pl/tmf-group-i-extor-lacza-sily

DFCM jako doradca finansowy MBL sp. z o.o. pośredniczył w inwestycji funduszu Mezzanine Capital Partners w spółkę będącą jednym z liderów produkcji sprzętu rehabilitacyjnego na świecie. Fundusz poprzez kompilację zakupu pakietu akcji oraz kredytu mezzanine wesprze spółkę w budowaniu globalnego zasięgu oraz pomoże w ekspansji na rynek amerykański. Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem: www.unquote.com/nordics/official-record

CEE M&A AND PRIVATE EQUITY FORUM, 27-28 września 2016 , Warszawa - W dniach 27-28 września w Warszawie odbyło się CEE M&A AND PRIVATE EQUITY FORUM, w którym brało udział DFCM. Wydarzenie miało na celu skonfrontowanie przedstawicieli Funduszy Private Equity z doradcami w zakresie fuzji i akwizycji.

Londyńska Giełda, czerwiec 2016, LONDYN - W czerwcu, Pan Prezes Jarosław Dąbrowski brał udział w spotkaniach na Londyńskiej Giełdzie, na których omawiane były możliwości notowania polskich spółek na LSE, w tym na rynku AIM (Alternative Investment Market).

Forum Jedwabnego Szlaku, Polsko – Chińskie Forum Współpracy Regionalnej i Polsko-Chińskie Forum Biznesu, 20 czerwca 2016 roku - DFCM brała udział w Forum Jedwabnego Szlaku w Warszawie, na którym obecni byli przywódcy Państw – Prezydent Chin Xi Jinping oraz Prezydent RP Pan Andrzej Duda. Na Forum omawiane były warunki potencjalnej Polsko-Chińskiej współpracy w ramach projektu Jeden Pas – Jeden Szlak.

EBRD 2016 Annual Meeting and Business Forum, 11-12 maja, 2016 - DFCM brała udział w Forum Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie. Tematem Forum było wpływanie na zmiany w ciągu następnych 25 lat.

Wizyta w Chinach, Szanghaj 24 listopada 2015 roku - DFCM wraz z 80 innych polskich przedsiębiorców brała udział w Polsko – Chińskim Forum Gospodarczym, na którym obecny był również Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. Tematem przewodnim były rozmowy na temat partnerstwa Polsko-Chińskiego w ramach projektu „Jeden Pas-Jeden Szlak”.

German Private Equity Conference, Frankfurt, 27 listopada 2015 roku - Firma DFCM była obecna na konferencji dotyczącej rynku Private Equity w Niemczech, podczas której zostały omówione nowe perspektywy stojące przed rozwojem rynku na najbliższe lata.

IESE Business School, Madryt - DFCM brała również udział w 10 spotkaniu rynku bankowego w Madrycie w IESE Business School, na którym omawiana była rola banku w procesie poprawy gospodarki.

IESE Global Alumni Reunion, Monachium, 16-18 października 2015 - DFCM było obecne na corocznym zjeździe ponad 1000 absolwentów Uniwersytetu w Navarra i gości z całego świata. Temat przewodni spotkania brzmiał „Expending impact. The power of excellence in business”.

2ndIndia – Central Europe Business Forum “Harnessing the Business Complementarities” , Bengaluru, 4-6 października 2015, na zaproszenie Departamentu Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych – firma DFCM wzięła udział w misji gospodarczej do Bangalore w Indiach. Delegacja wzięła udział w Forum Indie–Europa Centralna w Bangalore, na którym omawiano kwestie dotyczące komplementarności w biznesie.

Extor – Jubileusz 10-lecia firmy, Warszawa 2 października 2015. DFCM gościło na rocznicowej uroczystości firmy Extor specjalizującej się w księgowości i obsłudze podatkowej. Prezes DFCM wygłosił przemówienie dotyczące Perspektyw wzrostu gospodarczego w okresie przemian w Europie Środkowo-Wschodniej (do pobrania na naszej stronie).

EFNI2015 – Europejskie Forum Nowych Idei, Sopot 30 września – 2 października 2015. DFCM uczestniczyło w czwartej edycji EFNI, międzynarodowym spotkaniu dyskusyjnym środowisk biznesowych, które jest szansą do rozmów na temat przyszłości kontynentu oraz gospodarki na jego terenach. Tegoroczne spotkania przedsiębiorców, menedżerów, ekonomistów z Europy i innych kontynentów wraz z przedstawicielami nauki, kultury, polityki i organizacji pozarządowych upłynęły pod tytułem „Europa wobec rosnących nierówności społecznych, radykalizmów i zagrożeń geopolitycznych”.

Forum Ekonomiczne, Krynica-Zdrój 9-10 września 2015 – Firma DFCM brała udział w jubileuszowym, XXV forum na którym zgromadziło się 3 tysiące uczestników z 60-ciu państw. Na spotkaniu, którego motto brzmiało „Jak zbudować silną Europę? Strategie dla przyszłości” dyskutowano o nowych programach gospodarczych i społecznych. Forum było okazją do licznych debat oraz nieformalnych rozmów i wymiany poglądów.

Wizyta w Chinach, Pekin – Wuhan, 16-22 czerwca – Firma DFCM towarzyszyła wizycie gospodarczej Ministra Grzegorza Schetyny w Chinach, w czasie której wraz z innymi przedstawicielami polskiej delegacji uczestniczyliśmy w Forum Gospodarczym zorganizowanym w Ambasadzie RP w Pekinie. Przy tej okazji odwiedziliśmy również Wuhan w związku z prowadzonymi aktualnie przez firmę projektami chińskimi.

Private Equity Forum and Business Gala – Warszawa, 8 lipca – Prezes DFCM Jarosław Dąbrowski przemawiał podczas IV Forum Biznesowego Private Equity na temat perspektyw biznesu Private Equity w obliczu zmian zachodzących w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Prezentację wraz z obszernym materiałem analitycznym na ten temat można pobrać na naszej stronie.

EEC – Katowice, 20-22 kwietnia – DFCM obecna na VII Europejskim Kongresie Gospodarczym – podczas Kongresu uczestniczyliśmy między innymi w IV Forum Gospodarczym Europa-Chiny, sprawdzając perspektywy wzajemnych inwestycji.

Oman Investment Fund – Oman, 18-19 marca – Firma DFCM poszukuje inwestorów dla EISER Infrastructure Fund w Omanie. W dniach 18-19 marca Prezes DFCM Jarosław Dąbrowski wraz z przedstawicielem EISER Fund udali się do Maskat, gdzie spotkali się z Oman Investment Fund, państwowym funduszem majątkowym.

Huawei Elite Club – Warszawa, 17 marca - Na corocznym cyklicznym spotkaniu organizowanym przez Huawei, prezes DFCM Jarosław Dąbrowski zaprezentował najnowsze makroekonomiczne trendy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przedstawiony materiał jest dostępny do pobrania na naszej stronie internetowej.

POWRÓT DO GÓRY
 
 
 
All rights reserved 2015 © DF Capital & Management :: made by voitech.pl