Aktualności i analizy

Akwizycja sieci Thai Wok – DFCM działając jako doradca finansowy Thai Wok Sp. z o.o., pośredniczył w sprzedaży pakietu większościowego sieci restauracji Thai Wok Sp. z o.o...

więcej >>
 
www.dfcm.eu
Kompetencje i doświadczenie wsparte kompleksowymi analizami

Do realizacji projektów wykorzystujemy nasze kompetencje globalne oraz know-how doradczy, wsparte solidnymi, kompleksowymi analizami rynkowymi. Naszym celem jest wdrażanie efektywnych rozwiązań oraz realizacja transakcji przy jak największym ograniczeniu ryzyka klienta. Efektem takiego podejścia jest szybsze realizacja założeń inwestycyjnych, co przekłada się na zwiększenie wartości firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z przeprowadzonymi w ramach DFCM projektami analitycznymi.

AKTUALNOŚCI I ANALIZY - ARCHIWUM

Firma DFCM wzięła udział w konferencji Banking as a Service Summit w Stambule, poświęconej bankowości i rynkowi Fintech jako prelegent. Tematy konferencji to między innymi digitalizacja usług finansowych, ekosystem fintechów oraz usługi księgowe w bankach. Prezentację ze konferencji na temat „rewolucji Fintech” można znaleźć w naszym dziale z analizami.

Akwizycja sieci Thai Wok – DFCM działając jako doradca finansowy Thai Wok Sp. z o.o., pośredniczył w sprzedaży pakietu większościowego sieci restauracji Thai Wok Sp. z o.o. na rzecz European Best Services S.A.. Więcej informacji znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.ebssa.pl/aktualnosci/42-akwizycja-sieci-restauracji-thai-wok

Chiny - CEEC Szczyt szefów rządów odbył się w Budapeszcie pod przewodnictwem premiera Węgier Viktora Orbána. Kraje uczestniczące dążą do ożywienia i rozszerzenia współpracy w szerokim zakresie obszarów, w tym między innymi handlu i inwestycji, łączności, finansów, rolnictwa, nauki i technologii, zdrowia, edukacji, kultury, relacji międzyludzkich i lokalnych powiązań.

Mergermarket i Unquote po raz kolejny połączyły siły na forum CEE M & A i Private Equity Forum w Warszawie, aby porozmawiać o każdym etapie cyklu kapitałowego. Konferencja dotyczyła fundraisingu i struktur private equity, fuzji i przejęć M & A, finansowania akwizycji, pozyskiwania kontraktów do realizacji i tworzenia wartości. Przyciągnięcie ponad 350 przedsiębiorstw, M & A i profesjonalistów z branży private equity z całego regionu.

DFCM jako doradca finansowy spółki EXTOR SA pośredniczył w sprzedaży 100 % udziałów spółki na rzecz TMF Group. Więcej informacji znajduje się pod linkiem podanym poniżej:


http://extor.pl/tmf-group-i-extor-lacza-sily

DFCM jako doradca finansowy MBL sp. z o.o. pośredniczył w inwestycji funduszu Mezzanine Capital Partners w spółkę będącą jednym z liderów produkcji sprzętu rehabilitacyjnego na świecie. Fundusz poprzez kompilację zakupu pakietu akcji oraz kredytu mezzanine wesprze spółkę w budowaniu globalnego zasięgu oraz pomoże w ekspansji na rynek amerykański. Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem: www.unquote.com/nordics/official-record

Londyńska Giełda, czerwiec 2016, LONDYN - DFCM brało udział w spotkaniach na Londyńskiej Giełdzie, na których omawiane były możliwości notowania polskich spółek na LSE, w tym na rynku AIM (Alternative Investment Market).

EBRD 2017 Annual Meeting and Business Forum, 9-11 maja, 2017 - DFCM brało udział w Forum Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju na Cyprze. Tematem tegorocznego Forum było „Sprostanie wyzwaniom regionalnym i globalnym.

Forum Ekonomiczne, Krynica-Zdrój 9-10 września 2015 – Firma DFCM brała udział w XXVI forum na którym zgromadziło się 3 tysiące uczestników z 60-ciu państw. Na spotkaniu, którego motto brzmiało „Projekt Europa – jaki przepisz na najbliższe dekady?” Dyskutowano o nowych programach gospodarczych i społecznych. Forum było okazją do licznych debat oraz nieformalnych rozmów i wymiany poglądów.

POWRÓT DO GÓRY
 
 
 
All rights reserved 2015 © DF Capital & Management :: made by voitech.pl